Galeria Twarzy - fezdrGaleria Twarzy - starfGaleria Twarzy - yznbzGaleria Twarzy - pewqaGaleria Twarzy - lmsqvGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - jlwemGaleria Twarzy - ebwwmGaleria Twarzy - jxnmeGaleria Twarzy - dsgtvGaleria Twarzy - ydhhcGaleria Twarzy - zdwcr
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - 50gtGaleria Twarzy - gqzfyGaleria Twarzy - ppp1731Galeria Twarzy - 48gt
Galeria Twarzy - yjswkGaleria Twarzy - ppp7301Galeria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp1266Galeria Twarzy - 52gtGaleria Twarzy - ppp1457
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

PKO SA

Miejscowość: Łódź

Poszukujemy:

  • Mężczyzna - 30-40 lat
  • Singiel, aktywny zawodowo. Pracuje dużo, jest menadżerem. Stać go na nowoczesne gadżety. Nie jest to jednak typ karierowicza, zimnego yuppie. Budzi sympatię.
  • Mężczyzna - ok. 45 lat Mąż i ojciec. Typ tatusiowaty
  • Lekko przy kości, z brzuszkiem / NIE GRUBY!!/ może być lekko łysiejący. Pracuje umysłowo np. księgowy. jedyną formą ruchu jest spacer z psem.
  • Młoda kobieta - ok. 25 lat
  • Zaczęła już pracę, ale jest to jakiś wolny zawód. Nie jest typem kobiety, która chce zrobić karierę w korporacji. ma fajną fantazyjną fryzurę ////np. dość krótkie włosy z warkoczykami// Ubiera się fantazyjnie / ale nie jak hippiska/. Sympatyczna, ciepła.
  • Kobieta - 55-65 lat
  • Nie jest to babcia- raczej mama, której dzieci mają ok. 30 lat. Może mieć lekką siwiznę. Widać u niej upływ czasu i wiek, ale jest zadbana. Przywiązuje uwagę do tego, żeby schludnie wyglądać. Jest to kobieta, która wciąż pracuje / może nauczycielka/.
<< przejdz przejdz >>

W dziale WYKONANE CASTINGI prezentujemy Nasze dotychczasowe dokonania, obejmujące współpracę przy tysiącach projektów briefingowych, zlecanych przez największe koncerny i firmy branży filmowej, reklamowej, medialno-artystycznej oraz modelingu.

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 64 Liczba odwiedzin: 9616500