Galeria Twarzy - crkknaGaleria Twarzy - rznkdaGaleria Twarzy - ebrbnGaleria Twarzy - fcxbqGaleria Twarzy - dezcsGaleria Twarzy - jmkwx
Galeria Twarzy - pegalGaleria Twarzy - pkultGaleria Twarzy - dklbeGaleria Twarzy - kfkxmGaleria Twarzy - dytlbGaleria Twarzy - luklx
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - rmgnrGaleria Twarzy - 21mmGaleria Twarzy - ppp712Galeria Twarzy - dunfqGaleria Twarzy - 203n
Galeria Twarzy - hxseuoGaleria Twarzy - 16gtGaleria Twarzy - ppp1343Galeria Twarzy - 11mmGaleria Twarzy - ldmcwGaleria Twarzy - 12mm
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Zdzisław - 2013-01-17

Zawsze lubiłem oglądać polskie seriale z prostej przyczyny, jaką jest odbieranie rzeczywistości, która mnie otacza, i mentalność ludzi żyjących w Polsce.
Tym bardziej zainteresowały mnie działania tak wybitnych wszystkich aktorów i Alexa. Prawie wszystko to dzieje się w mojej ukochanej Łodzi, w której mieszkam od pokoleń.
To, że mogę statystować w tym filmie, to dla mnie przyjemność, zabawa i możliwość pracy z bardzo sympatycznymi i profesjonalnymi ludźmi.
Cała ekipa prezentuj bardzo wysoką kulturę osobistą, szacunek dla partnerów, ich czasu, słabości, radości i nastrojów.
Stwarzacie wszyscy wręcz przyjacielską atmosferę. A poza tym kulisy kręcenia filmu są tak specyficzne, że jest to kolejna świetna przygoda w życiu. Nie ma w tych działaniach niczego męczącego, a ta odrobina :) cierpliwości bardzo się przydaje na co dzień. Miejmy nadzieję, że wiele sezonów "Komisarza Alexa" przed nami! Tym bardziej, że nie ma tu tej mroczno-skandynawskiej atmosfery, jak w "Paradoksie" :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 82 Liczba odwiedzin: 9459133