Galeria Twarzy - fezdrGaleria Twarzy - starfGaleria Twarzy - yznbzGaleria Twarzy - pewqaGaleria Twarzy - lmsqvGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - ebwwmGaleria Twarzy - jlwemGaleria Twarzy - jxnmeGaleria Twarzy - dsgtvGaleria Twarzy - ydhhcGaleria Twarzy - zdwcr
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - 50gtGaleria Twarzy - gqzfyGaleria Twarzy - ppp1731Galeria Twarzy - 48gt
Galeria Twarzy - yjswkGaleria Twarzy - ppp7301Galeria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp1266Galeria Twarzy - ppp1457Galeria Twarzy - 52gt
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Andrzej- opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego -2011-10-07

Statystowałem w dniach 13, 14 i 19 września. W dniu 13. 09 na planie byłem od godz. 14.30, a scena w której brałem udział wraz z innymi statystami była kręcona po godz. 20-tej. Było trochę oczekiwania i brak konkretnej informacji, kiedy będziemy potrzebni. 14-tego praktycznie byłem od 14.30 i po niedługim czasie rozpoczeły się zdjęcia. Generalnie było ok. fajni ludzie i czas upłynął sympatycznie.
19.09 na planie miałem być o 8.30. Zdjęcia z udziałem statystów rozpoczęły się dopiero ok. godz. 20-tej. Brak jakiejkolwiek informacji od producentów, kiedy będziemy potrzebni, odczułem, że jest brak rozplanowania działań przez ekipę filmową oraz niesprecyzowanie co do osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji (przynajmniej w stosunku do statystów).
Mogę jednak stwierdzić, że osoby z Agencji opiekujące się statystami były przesympatyczne i robiły co mogły aby uzyskać informacje "co dalej z naszą obecnością i kiedy będziemy potrzebni".
Generalnie jestem zadowolony ze statystowania i pewne trudności, szczególnie w dniu 19.09, nie zniechęciły mnie do ew. dalszej przygody na planie filmowym.
Serdecznie pozdrawiam
Andrzej

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 35 Liczba odwiedzin: 9617110