Galeria Twarzy - fezdrGaleria Twarzy - starfGaleria Twarzy - yznbzGaleria Twarzy - pewqaGaleria Twarzy - lmsqvGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - ebwwmGaleria Twarzy - jlwemGaleria Twarzy - jxnmeGaleria Twarzy - dsgtvGaleria Twarzy - ydhhcGaleria Twarzy - zdwcr
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - 50gtGaleria Twarzy - gqzfyGaleria Twarzy - ppp1731Galeria Twarzy - 48gt
Galeria Twarzy - yjswkGaleria Twarzy - ppp7301Galeria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp1266Galeria Twarzy - ppp1457Galeria Twarzy - 52gt
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Martika - 2010-07-05

Witam ,
chciałabym przedstawić Państwu swoją opinię na temat promocji ,w której byłam hostessą. Dnia 3go lipca w sklepie Bomii w Mrągowie w godzinach 10-18 pracowałam dla firmy ATV Film . Ludzie tam są jak najbardziej "spoko" , w szczególności Pani Alina, z którą miałam bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Natomiast co mogę powiedzieć o promocji ? -Byłam już na kilku promocjach ,ale chyba ta mi się najbardziej podobała .Ze względu na to ,że nie trzeba było mówić do kupującego 10 minut ,żeby nakłonić go do zakupu jakiegoś przedmiotu gwarantując mu późniejszą "możliwość" wygrania np. wycieczki za 10 000 zł , co jest nie realne ! Tu było że tak powiem "prosto z mostu",przy zakupie tego dostaje Pan to a gratis odbiera tam ''krótka piłka".
Co jeszcze mogę powiedziec ? - To ,że produkt ,który miałam na promocji nie był produktem typu coca-cola , która sprzedaje się hektolitrami . Nie ukrywam ,że trzeba było się namęczyć, aby zdobyć klienta ,ale przeważnie słyszałam ,że opłaca się kupić 1,5 litrową Nestii dostając 0,5litra gratis , bo płaci się praktycznie tylko za 1 litr.
Trzeba wskazać również to ,że termin był wybrany idealnie ,bo obecnie w Mrągowie mamy tzw. ''dni Mrągowa'' ,także koło firmy ''coca-cola'' był niezły ruch.
To chyba wszystko ,co mogę powiedzieć na temat promocji .Chciałabym jeszcze bardzo podziekować, za to że mogłam wziać w niej udział .

Serdecznie pozdrawiam
Martika

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 20 Liczba odwiedzin: 9613657