Galeria Twarzy - fezdrGaleria Twarzy - starfGaleria Twarzy - yznbzGaleria Twarzy - pewqaGaleria Twarzy - lmsqvGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - ebwwmGaleria Twarzy - jlwemGaleria Twarzy - jxnmeGaleria Twarzy - dsgtvGaleria Twarzy - ydhhcGaleria Twarzy - zdwcr
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - 50gtGaleria Twarzy - gqzfyGaleria Twarzy - ppp1731Galeria Twarzy - 48gt
Galeria Twarzy - yjswkGaleria Twarzy - ppp7301Galeria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp1266Galeria Twarzy - ppp1457Galeria Twarzy - 52gt
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Sylwia - opinia z Mam Talent - Wrocław - 2011-06-26

Witam. Nazywam się Sylwia i w dniach 20-21.06.2011 byłam statystką podczas castingów programu " mam talent" w operze wrocławskiej.
Jestem bardzo miło zaskoczona, że program jest stosunkowo "prawdziwy" - już tłumacze co mam na myśli. Oglądając odcinki castingowe w telewizji sądziłam, że uczestnicy w racie czego mogą wyjść np. dwa razy w razie złego wejścia etc. Każdy ma jedną szansę na pokazanie się, co jest bardzo fair.
Bardzo dobrym rozwiązaniem było zatrudnienie kabaretu, który absorbował publikę w czasie krótkich przerw - świetnie mobilizowali do aplauzów i poprawiali humor swoim zachowaniem/żartami etc. przez co statystowanie nie było nudną pracą a całkiem ciekawym doświadczeniem.
Precasting wyłonił naprawdę ciekawe -i co ważne - różne występy.
Jedynym minusem był straszny chaos związany z podpisywaniem umów, już po zakończeniu zdjęć. W holu opery panował totalny bałagan.
Ogólne wrażenia - bardzo pozytywne. Wszystko lepiej przeżywa się na żywo, niż ogląda w telewizji.

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 22 Liczba odwiedzin: 9613657