Galeria Twarzy - fezdrGaleria Twarzy - starfGaleria Twarzy - yznbzGaleria Twarzy - pewqaGaleria Twarzy - lmsqvGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - jlwemGaleria Twarzy - ebwwmGaleria Twarzy - jxnmeGaleria Twarzy - dsgtvGaleria Twarzy - ydhhcGaleria Twarzy - zdwcr
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - gqzfyGaleria Twarzy - 50gtGaleria Twarzy - ppp1731Galeria Twarzy - 48gt
Galeria Twarzy - yjswkGaleria Twarzy - ppp7301Galeria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp1266Galeria Twarzy - 52gtGaleria Twarzy - ppp1457
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

VITO - 2008-09-11

Bardzo chcielibyśmy żyć w kraju podatkowym gdzie być może mieszka Pan Vito, niestety realia naszej firmy są spartańskie.
Chcielibyśmy wierzyć , że istnieją takie kraje w których wszystko można załatwić przez telefon, a dokumenty nie są obligatoryjne podczas choćby uzyskania kredytu w banku.


Otóż - drogi Panie Marketing Manager (czy w oficjalnym piśmie firmy, nie powinno się znaleźć imię i nazwisko?) - nie jest to oczywiste. Korespondencja e-mailowa jest takim samym rodzajem korespondencji, jak list polecony. Numer klienta? A Wy nie macie bazy danych, w której po nazwisku można klienta odszukać? Podanie? Raczy Pan - Panie Marketing Manager - żartować!
W całym NORMALNYM, CYWILIZOWANYM świecie nikt już nie stosuje podań, załączników, życiorysów itp. Zbytnie formalizowanie - jak ma to miejsce tutaj - tylko stawia Polskie daleko, daleko w tyle za innymi europejskimi krajami.
Owa osoba (czyli Wasza nie doszła modelka) żyje w NORMALNYM kraju, w którym - być może będzie to dla Pana, Panie Marketing Mager, ciekawostka - kredyt w banku można załatwić na telefon. Faktura VAT nie musi zawierać numeru NIP odbiorcy, może być wypisana czerwonym długopisem na kolanie, a na rozliczenie się z fiskusem jest 7 lat. Pół roku wolno LEGALNIE prowadzić firmę bez rejestracji, klient w odpowiedniku Urzędu Skarbowego nie ma na czole wypisane 'złodziej'. Malo tego: tu nawet nie ma rozliczeń podatkowych na koniec roku (mam na myśli osoby fizyczne)! Każdy bowiem - na początku roku wie, ile podatku musi odprowadzić i księgowy odprowadza DOKŁADNIE tyle, ile musi. I państwo nie obraca moim styczniowym podatkiem do maja roku następnego. I dlatego, jako mieszkanka NORMALNEGO kraju postąpiła tak, jak się postępuje, wysyłając do Was e-mail.

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 29 Liczba odwiedzin: 9613646