Galeria Twarzy - fezdrGaleria Twarzy - starfGaleria Twarzy - yznbzGaleria Twarzy - pewqaGaleria Twarzy - lmsqvGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - jlwemGaleria Twarzy - ebwwmGaleria Twarzy - jxnmeGaleria Twarzy - dsgtvGaleria Twarzy - ydhhcGaleria Twarzy - zdwcr
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - 50gtGaleria Twarzy - gqzfyGaleria Twarzy - ppp1731Galeria Twarzy - 48gt
Galeria Twarzy - yjswkGaleria Twarzy - ppp7301Galeria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp1266Galeria Twarzy - 52gtGaleria Twarzy - ppp1457
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

TELEWIZJA POLSKA

poszukujemy:

  • pan około 50 lat, typ dobrego taty, który wygląda na amatora samochodów. Chętnie przegląda aukcje internetowe, wie jak znależć najlepszą ofertę. Pan w domu chodzi we flanelowej koszuli.

  • studentka około 20 lat. Lubi zmieniać fryzury i chętnie słucha muzyki. Jak tylko ma czas biega na koncerty ze znajomymi.

  • dziewczynka około 10 lat, która sięga po wiadomości w internecie. Wesoła miła buzia. Lubi razem z mamą nie tylko odrabiać lekcje, ale także oglądac filmy i chodzić razem do kina.

  • mama dziewczynki około 35-40 lat, ciepła otwarta na świat osoba, która uwielbia swoją córkę.

  • chłopak okolo 18 lat. Ma znajomych w całej Polsce. Chętnie utrzymuje z nimi kontakty. Codziennie piszą do siebie i spotykają się na wspólnych imprezach.

  • meżczyzna około 36 lat, mieszka w dużym mieście, często w swojej pracy korzysta z nowinek technicznych. Zdystansowany do świata, raczej pewny siebie ale nie arogancki. Dużo czyta więc już zaczął nosić okulary.

  • dwójka studentów poszukujących pracy, dziewczyna i chłopak.

osoby których poszukujemy do filmów to osoby nieznane, czyli takie które nie występują w reklamach. Ujęcia opierają się w głównej mierze na twarzach bohaterów, ze względu na specyfikę zdjęć bardzo nam zależy na osobach które będą miały duże zdolności mimiczne

<< przejdz przejdz >>

W dziale WYKONANE CASTINGI prezentujemy Nasze dotychczasowe dokonania, obejmujące współpracę przy tysiącach projektów briefingowych, zlecanych przez największe koncerny i firmy branży filmowej, reklamowej, medialno-artystycznej oraz modelingu.

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 22 Liczba odwiedzin: 9615380