Galeria Twarzy - qzmeaGaleria Twarzy - aewufGaleria Twarzy - wyaadGaleria Twarzy - qmzffGaleria Twarzy - mgazbGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - uaczfGaleria Twarzy - kuazjGaleria Twarzy - tcuawGaleria Twarzy - sbyjpGaleria Twarzy - glqkyGaleria Twarzy - qaxlr
Galeria Twarzy - begwjGaleria Twarzy - dcjewGaleria Twarzy - zepcwGaleria Twarzy - fgzepGaleria Twarzy - jdcgeGaleria Twarzy - 117gt
Galeria Twarzy - sqqgkGaleria Twarzy - 1dmGaleria Twarzy - dqqcqGaleria Twarzy - zxndtGaleria Twarzy - mbrxyGaleria Twarzy - mfltu
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

IKEA

Miejscowość: Warszawa- zapraszamy osoby z całej Polski

  • Szukamy pary 30-35 latków, aktorzy (zapraszajcie 28-37). Szukamy osób, które są atrakcyjne, ładne, ale też niebanalne w swojej urodzie – mają coś charakterystycznego, co przyciąga uwagę. Szukamy twarzy świeżych, które nie są ograne w reklamach.
  • Ona
  • Pełna energii i pewności siebie, trochę szalona. Dziewczyna, która żyje całą sobą. Fajnie, jeśli jej wygląd by to podkreślał – np. rude włosy, ale burza loków. Ktoś, kto od razu wzbudza sympatię i zaraża swoją energią i uśmiechem. Osoba, która nigdy nie widzi problemów, zawsze jest nastawiona entuzjastycznie.
  • On
  • Jest fajny i przystojny, ale trochę jest też wiecznym studentem. Z jednej strony już pracuje, z drugiej wieczory spędza na graniu na plejaku. Szukamy kogoś, kogo od razu lubimy, jest łagodny, pozytywny.
<< przejdz przejdz >>

W dziale WYKONANE CASTINGI prezentujemy Nasze dotychczasowe dokonania, obejmujące współpracę przy tysiącach projektów briefingowych, zlecanych przez największe koncerny i firmy branży filmowej, reklamowej, medialno-artystycznej oraz modelingu.

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 89 Liczba odwiedzin: 9823390