Hotel Mościcki

Położony w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego, wokół lasów i rzeki Pilicy hotel Mościcki**** Resort & Conference to wyjątkowe miejsce na relaks we dwoje, weekendowy wyjazd z rodziną, albo zorganizowanie biznesowej konferencji. Zupełnie inny od popularnych sieciówek, idealny na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Oferujemy przepięknie urządzone pokoje, profesjonalne zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej i doskonałą kuchnię. Spała to niezwykle malownicza miejscowość, w której dawniej swoje letnie rezydencje posiadali m.in. Carowie Aleksander III i Mikołaj II, prezydent Stanisław Wojciechowski i prezydent Ignacy Mościcki. W tak wyjątkowym klimacie - prezydencki wypoczynek gwarantowany.

Umiejscowiony w woj. łódzkiem hotel Mościcki**** Resort & Conference to jeden z najlepszych hoteli w okolicach Łodzi i jeden z bardziej oryginalnych hoteli w centrum Polski - świadczy o tym stałe grono naszych wyjątkowych gości.

Wyróżnia nas przede wszystkim bogata oferta, również w postaci specjalnie opracowanych pakietów i programów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, a także wyjątkowe położenie, którego mogą nam pozazdrościć konkurencyjne hotele - a łódzkie województwo ma ich wiele. Jeśli planują Państwo nocleg w Spale, trudno znaleźć lepsze miejsce pod względem bogactwa oferty i piękna okolicy.

 

Galeria Twarzy - 1Galeria Twarzy - 2Galeria Twarzy - 3Galeria Twarzy - 4Galeria Twarzy - 5

Rodzaj

Hotel

Miejscowość

okolice Łodzi, Spalski Park Krajobrazowy

Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres

z dopiskiem Obiekty Filmowe

galeria@atvfilm.pl
Masz pytania? Zadzwoń

Artur Jerzy Dworczyk (od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 - 18:00).

tel. 605 400 250