JuraPark Krasiejów

JuraPark Krasiejów- rodzinne miejsce dobrej przygody.
JuraPark Krasiejów, będący najmłodszą z trzech placówek znanych w Polsce pod nazwą JuraPark, których twórcą i właścicielem jest Stowarzyszenie Delta, zajmuje obszar ok. 40 ha. Jest to obecnie jeden z największych tego typu parków tematycznych w Europie.
JuraPark Krasiejów znajduje się na trasie Transeuropejskiego Dinoparku - ogólnoeuropejskiego projektu edukacyjnego obejmującego swym zasięgiem sieć stanowisk i terenowych ekspozycji śladów dinozaurów.
Jest to nie tylko obiekt o walorach edukacyjnych, lecz także miejsce rozrywki i zabawy dla wszystkich - po prostu rodzinne miejsce dobrej przygody. Wśród atrakcji „rozrywkowych” na uwagę zasługują z pewnością: Kino Emocji - Cinema 5D, Plac zabaw, Park Rozrywki, Kąpielisko strzeżone z plażą oraz łączące przyjemne z pożytecznym niezwykłe Prehistoryczne Oceanarium.
Szczegóły : www.juraparkrasiejow.pl
Kontakt:
JuraPark Krasiejów
Ul. 1 Maja 10
46-040 Krasiejów
Tel. 77 4651 467
Kom. 519 346 149
e-mail: rezerwacja.krasiejow@jurapark.pl

Galeria Twarzy - 1Galeria Twarzy - 2Galeria Twarzy - 3Galeria Twarzy - 4Galeria Twarzy - 5Galeria Twarzy - 6Galeria Twarzy - 7Galeria Twarzy - 8Galeria Twarzy - 9Galeria Twarzy - 10Galeria Twarzy - 11

Rodzaj

JuraPark

Miejscowość

Strona
Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres

z dopiskiem Obiekty Filmowe

galeria@atvfilm.pl
Masz pytania? Zadzwoń

Artur Jerzy Dworczyk (od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 - 18:00).

tel. 605 400 250