Podczas Łódzkiego tygodnia mody FASHION PHILOSOPHY modelki z katalogu Holly Model Look® opanowały umysły gości i prezentowały wyszukane kreacje trzech młodych projektantek Emilii Świder, Magdaleny Kowalczyk i Pauliny Bojór. Pokaz miał miejsce 04 czerwca w jednym z najlepszych łódzkich klubów- Łodź Kaliska.
Z miłości do mody i piękna stworzyliśmy imprezę, której celem było pokazanie światu jak wielki potencjał drzemie w sercach i umysłach młodych kreatorek mody. Oryginalność, powiew świeżości i fantazji, perfekcja wykonania i nieokiełznane emocje- to wszystko emanowało z kolekcji debiutantek. W połączeniu z profesjonalizmem i kreatywnością oraz doskonałą oprawą dało to niezwykły efekt.
Goście nie ukrywali zachwytu i po pokazie nagrodzili właścicielkę Holly Model Look®- Sonię Żakowiecką- oraz genialne kreatorki mody gromkimi brawami. W trakcie imprezy nasze hostessy raczyły zgromadzonych drinkami przygotowanymi przez WYBOROWĄ S.A. i Łódź Kaliską. Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli lokalnych mediów, w tym Radia Parada i portalu Moje Miasto Łódź, którym serdecznie dziękujemy za przybycie. Centrum Filmowe ATV Film® i Holly Model Look® dziękuje również wszystkim gościom, którzy pojawili się w Łodzi Kaliskiej.
Pokaz nie byłby tak wspanialym widowiskiem gdyby nie wkład pracy wizażystek z firmy INGLOT oraz stylistów z salonu fryzur GRACE oraz szkoły ANAGRA. Serdecznie dziękujemy zarówno im, jak i pozostałym sponsorom- Hotelowi FOCUS, WYBOROWEJ S.A. oraz Gold Banquet. Dziękujemy także Pani Manager Łodzi Kaliskiej- Wiesławie Szczurtek za udostępnienie nam sali na pokaz mody.
Więcej o FASHION PASSION można przeczytać na:
http://www.mmlodz.pl/5092/2009/6/5/fashion-passion-w-lodzi-kaliskiej?category=new