W tym roku w dniach 7 - 9 lipca odbyło się pierwsze w historii Lato z Gwiazdami w Międzyzdrojach. Impreza ta, zastąpiła dotychczasowy, najpopularniejszy w Polsce - Festiwal Gwiazd. Międzyzdroje odwiedziły najsławniejsi artyści teatru, filmu oraz telewizji. Na imprezie wśród znakomitych gości byli przedstawiciele i właściciel centrum filmowego ATV Film.

W programie imprezy nie brakowało wielu spektakli teatralnych, spotkań z gwiazdami, recitali i koncertów. Koncerty na promenadzie przyciągały największe tłumy ludzi. Jednym z najbardziej obleganych był występ Krzysztofa Kiliańskiego. Dużym zainteresowaniem wśród fanów serialu, cieszył się wywiad z Marcinem Mroczkiem. Miłośnicy "Tańca z gwiazdami" mogli natomiast przez chwile poczuć się, jak ich idole. Taką możliwość stworzyła im wakacyjna szkoła tańca, pod okiem Iwony Pavlovič.

Lato z Gwiazdami udało się perfekcyjnie i na pewno w przyszłym roku nie zabraknie go w terminarzu prestiżowych imprez integrujących świat medialny z Centrum Filmowym ATV Film.