Tym razem odwiedziliśmy Warszawę gdzie na Starym Browarze w Multikinie odbyła się głośna impreza premierowa polsko-amerykańskiej komedii “Mała Wielka Miłość” Na premierze obecni byli gł. aktorzy Anna Guzik, Agnieszka Grochowska, Marcin Bosak i Joshua Leonard.
„Mała Wielka Miłość" to piękny film o miłości, która nie zna granic. W główną rolę wcielił się Joshua Leonard który zamienił się tym razem w prawnika kancelarii w Kalifornii. Jego życie to praca a za razem wielka zabawa. Poznaje piękną dziewczynę z Polski Agnieszkę Grochowską studentkę z Warszawy która na wakacje przyjeżdża do Los Angeles, gdzie podejmuje pracę kelnerki. Tam poznaje Iana. Razem spędzają upojną noc. Różnica pomiędzy nimi to że każde z nich pochodzi z innych światów, lecz potrafią przełamać dzielące ich różnice.
Przesłanie tego filmu to przepaść między Europa a Ameryką którą może przełamać tylko autentyczność uczuć i wielka fascynacja . Takie jest przesłanie filmu „Mała wielka miłość".
Film powstał w wersji polsko - angielskiej, gdzie zabawnych nieporozumień dodają niuanse językowe. Różnice i odmienne zwyczaje do miłości i rodziny głównych bohaterów, są źródłem wielu zabawnych scen.
Reżyser filmu to Łukasz Karwowski, twórca thrillera „Listopad" nagrodzonego na Festiwalu w Gdyni oraz filmu „Południe - północ", uznanego za Najlepszy Film Festiwalu „Wakacyjne kadry" w Cieszynie .