Jamal to obecnie jeden z najpopularniejszych składów w Polsce, wykonujących muzykę reggae, dancehall. Dzięki takim utworom jak Tubaka i Policeman, Jamal jako duet zdobył ogromna popularność . Konsekwencja to oczywiście spora ilość koncertów . Już 3 października, nakładem EMI Music Poland, ukaże sie druga płyta zespołu Jamal zatytułowana "Urban discotheque". Na płycie znajdzie sie 16 utworów, będących mieszanką dancehallu, modern roots i hip hopu.
23 września we Wrocławiu kręcono nowy teledysk Jamal. W nagraniu teledysku uczestniczyli nasi klienci Galerii Twarzy. Po raz kolejny współpracowaliśmy z Grupą 13…
Było bardzo fajnie pomimo tego, że na planie było bardzo zimno. Rozgrzewała nas atmosfera oraz gorąca kawa i herbatka.. Pierwszy kontakt z charakteryzacją, przeobrażanie się w postacie występujące w teledysku powodowały niejednokrotnie salwy śmiechu, ale przez to czas mijał szybko i milutko.
Dzięki nawiązaniu kontaktu z Grupą 13 mamy nadzieję ,ze coraz więcej klientów Centrum Filmowego ATV Film będzie uczestniczyło w ich produkcjach.