Orange (Idea) Prokom Open to międzynarodowa impreza tenisowa, która odbywa się na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego już od 1991 r. Z tego tytułu, przez władze Sopotu uznawana, za jedną z największych atrakcji turystycznych nad Bałtykiem, sezonu letniego.
Od kilkunastu lat przyciąga kibiców nie tylko z Trójmiasta czy Polski, ale całej Europy. To dla nich Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by Orange Prokom Open był ciekawym widowiskiem i dostarczał wrażeń na najwyższym poziomie. Głównym turniejom, towarzyszą liczne imprezy towarzyszące.

Przy tej okazji, nie zabrakło naszych pięknych Hostess. Centrum filmowe ATV & Holly Model Look wydelegowało dwie piękne dziewczyny do promocji naturalnie źródlanej wody Activ Fitness i Popcornu. Hostessy przez cały weekend, podczas trwania imprezy, zachęcały gości do degustacji i zakupu polecanych produktów. Poszło im znakomicie, nie wiadomo, czy to ze względu na profesjonalny PR czy też piękne oczy i zniewalający uśmiech, któremu nie oparł się nawet sam Dariusz Michalczewski.

Zwycięzcom tegorocznego Orange Prokom Open został reprezentant Hiszpanii – Tommy Robredo. Dla 25 letniego zawodnika to piąty w karierze wygrany turniej singlowy.