W kurorcie Eliat nad Morzem Czerwonym odbył się finał konkursu Queen of Poland, w którym uczestniczyło 19 finalistek z całej Polski. Gala finałowa miała miejsce siódmego stycznia w egzotycznych wnętrzach tamtejszego teatru. Głównym organizatorem wyborów była agencja Maxima Models.
Wzięły w nim także udział nasze modelki, a wśród nich Justyna Pankowska z Jeleniej Góry i Klaudia Olczak z Warszawy. Pierwsza zdobyła tytuł II Vice Queen of Poland 2008, a druga - Queen of Oasis Tours, z czego jesteśmy dumni i gratulujemy dziewczętom tak prestiżowych wyróżnień i nagród.
Organizatorzy imprezy zapewnili kandydatkom do tytułu Queen of Poland wiele atrakcji, a wśród nich.: zwiedzanie Jerozolimy, obserwatorium morskiego i delfinarium, nurkowanie na rafach koralowych, wycieczkę nad Morze Martwe. Ziemia Święta zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie, a bajkowe krajobrazy Izraela, uwiecznione na zdjęciach na długo pozostaną w pamięci uczestniczek.
Podczas finału wyborów dziewczęta, rywalizujące o miano najpiękniejszej, prezentowały się w strojach wieczorowych Attraction Paris, sukniach ślubnych Maggio Ramatti, strojach kąpielowych firmy Ewlon oraz kolekcji sportowej Oasis Tours.
Podczas tak spektakularnego wydarzenia nie mogło zabraknąć osobistości ze świata show-biznesu. Wśród gości znaleźli się między innymi: Marek Włodarczyk, Dariusz Kordek oraz przedstawiciele Centrum Filmowego ATV Film.
A oto werdykt międzynarodowego Jury:
Queen of Poland 2008
Anna Wizental - Radom
I Vice Queen of Poland 2008
Karolina Górecka - Białystok
II Vice Queen of Poland 2008
Justyna Pankowska - Jelenia Góra
Queen of Isrotel
Angela Szachowska - Gdańsk
Queen of Oasis Tours
Klaudia Olczak - Warszawa
Queen of Arkia
Zofia Klajner - Warszawa
Queen of Maggio Ramatti
Natalia Paulina Kolano - Białystok
Queen of Attraction Paris
Monika Guzińska - Płock