Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w niezwykłych ogrodach Pałacu Zamojskich w Warszawie zaprezentowano nową ramówkę TVN-u. Stacja przechodzi na format serialowo-rozrywkowy - powiedział dyrektor programowy Edward Miszczak.
Niewątpliwym motorem programu będzie popularne na całym świecie show "Mam talent", w którym trudnego zadania oceny uczestników podjęli się: Kuba Wojewódzki (którego zobaczymy w nowym programie satyrycznym "Bez sensu") , Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Kolejną nowością będzie serial "Brzydula", który zapowiada się na prawdziwy hit, a producenci obiecują widzom masę humoru i dobrej zabawy.
Zdaniem dyrektora programowego stacji TVN siłą jesiennej ramówki będzie ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami". Kto w niej wystąpi? To na razie tajemnica.
W pięknych, pałacowych ogrodach na Foksal, pojawiły się chyba wszystkie gwiazdy programów i seriali, zarówno tych, które znamy już z anteny TVN, jak i tych, które pojawią się w nowej ramówce. Nie mogło tam zabraknąć Centrum Filmowego ATV Film. Nasi przedstawiciele byli pod wrażeniem zarówno miejsca, jak i gospodarzy imprezy oraz - rzecz jasna - ich jaśniejących na firmamencie sławy gości.