W hallu nowoczesnego biurowca Focus w centrum Warszawy odbyła się gala TVP, podczas której zdradzono tajemnice ramówki TVP na nadchodzący sezon. Imprezę prowadzili Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel, sam prezes telewizji Andrzej Urbański grał na... fortepianie, a wystąpili m.in. Łukasz Zagrobelny i Patrycja Markowska..
Na scenie działo się bardzo dużo. Komandosi spuszczali się na linach, policjanci strzelali, antyterroryści rzucali granatami, modele w mundurach SS-manów gonili warszawiaków z czasów okupacji. A to wszystko dlatego, że TVP ma w ramówce trzy spektakularne nowości: serial "Czas honoru" opowiadający o czasach II wojny światowej, serial "Londyńczycy", czyli historia Polaków na Wyspach oraz show "Fort Boyard", w którym gwiazdy muszą zmierzyć się z dziką zwierzyną i własnymi słabościami, a nagrodą jest... złoto.
Przedstawiciele Centrum Filmowego ATV Film docenili programowy show, dobrze zaopatrzony bufet i bar, które przyciągały również gwiazdy. Te duże, średnie i te dopiero wschodzące.