8 marca 2009 w C.H. Plaza w Rzeszowie odbył się wiosenny pokaz mody. W pokazie tym wzięły udział dziewczyny z Galerii Twarzy.Niektóre z nich po raz pierwszy zadebiutowały w roli modelek.Wszystkie wyglądały olśniewająco.O fryzury modelek zadbał ekskluzywny salon fryzjerski Soho , natomiast makijaże wykonała firma Oriflame i Sephora. Podczas pokazu prezentowano odzież takich firm jak: Rinascimento, Sineqvanone, Pepe Jeans ,Franco Feruzzi, Vissavi, Grey Wolf,De Facto. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ modelek w rajstopach i koszulkach firmy Gatta.
Wszystkim dziewczynom towarzyszyli aktorzy z krakowskiego teatru. To był wspaniały mariaże sztuki ze sztuką !
Punktem kulminacyjnym pokazu był występ modelek w pięknych strojach z musicalu „Piraci z Karaibów”, specjalnie sprowadzonych na tę okazję, prosto z Włoch.Stroje te były zaprezentowane w Polsce po raz pierwszy. Nad przygotowaniem całego pokazu ,wyszkoleniem modelek,choreografią i doborem strojów zajęła się pani Sonia Żakowiecka, właściciel HML.
Pokaz zebrał pochlebne recenzje dziennikarzy i fotoreporterów lokalnej prasy: Super Nowości oraz miesięcznika Night&Day.