W ten piękny, jesienny wieczór 26.X.2007r w najlepszym klubie w mieście Elektrownia RP odbyły się wybory do ogólnopolskiego katalogu Holly Model Look dla modelek i fotomodelek. Na Sali zebrali się szacowni goście z branży mody, mediów, prasy, agencji reklamowych. W Yury zasiedlił: CYFRY + - Mirosław Skrzypiec, Małgorzata Madeja, EXPRESS ILUSTROWYANY – Redaktor Naczelny Janusz Kubik, GORSENIA – Maria Antoniewska – Banach, Monika Galas, ACTIVE – Marcin Jaszyk z żoną, szef ATV Film – Artur J. Dworczak i Katarzyna Poniszewska. Finalistki po zaprezentowaniu się w dwóch strojach oczekiwały z niecierpliwością na wyniki. Z 66 pięknych dziewczyn do finału przeszło 30 kandydatek ,po kolejnej prezentacji nagrodzonych zostało 8 finalistek. Mis Modelek otrzymała dekoder Firmy CYFRA + wraz z opłaconym abonamentem, Miss Fotomodelek będzie wypoczywała wraz z osobą towarzyszącą w pensjonacie Kuźnia Smaków w Ełku. Obie finalistki będą miały wykonane przez Centrum Filmowe ATV Film profesjonalne sesje zdjęciowe. Prezenty dla pozostałych finalistek ufundowała w postaci biżuteri firma ATV Film oraz wszystkie finalistki otrzymały bieliznę od firmy GORSENIA.
Oto lista finalistek:
Miss Modelek – Ilona Wojcieszczuk
Miss Fotomodelek – Agata Gronowalska
I Vice Miss Modelek – Renata Borkowska
II Vice Miss Modelek – Monika Płonka
I Vice Miss Fotomodelek – Natalia Czubaj
II Vice Miss Fotomodelek – Monika Krokera
Miss Publiczności – Nina Budek
Miss Foto – Joanna Żebrowska
Całość imprezy uświetlił pokaz bielizny prezentowany przez szczęśliwe finalistki. To była gratka dla fotoreporterów , którzy nie tracili czasu i wykonali przepiękny materiał zdjęciowy.
Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz przybyłym gościom i właścicielom Klubu Elektrownia RP oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji wyborów.